Dark Mode Off / On
[instagram-feed]
Bloggutmaning

Kladdkakans dag! Blir det någon mumsig kladdkaka för dig?

Jag kör en bloggutmaning i november. Vill du delta? Skriv en kommentar, och blogga om ämnet för dagen. Klickar du på länken, så kommer du till samtliga ämnen att skriva om.

Ännu är dagen ung som man brukar säga. Så vem vet? Kladdkaka är ju himlens gott, så det kanske man ska satsa på satsa på att äta. Även om inget är bestämt ännu.

4 Comments

  1. Hos mig blev det ingen kladdkaka idag, hade ingen aning om det när jag vaknade idag. Men nu vet jag och kanske bakar jag en kladdkaka i veckan. Det är ju gott med kladdkaka 🙂

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.

Madeleine Stenberg

Orsakulla född (840211) boende i Falun. Mamma till William född (041003), i hemmet bor också mellanpudeltiken Skilla (190919). Jag älskar folkdräkt, finporslin och dalainspiration. Är glad, men reserverad och lugn men även harmonisk. Bloggen startade 2004 som en graviditets- och bebisdagbok. Idag är det så mycket mer!
Jobbar som examinerad specialpedagog, med lärarexamen & förskollärarexamen i grunden. Är utbildad FUR-doula, hjälpmamma och kursledare hos Amningshjälpen.

%d bloggare gillar detta: