Dark Mode Off / On
Lärarprogrammet

Pluggdag.

Passade på att renskriva lite idag, håll tummarna imorgon för då ska jag träffa min handledare för förhoppningsvis för sista gången.
Annars har dagen gått fort idag, ska snart gå och lägga mig. William sover hos Björn inatt och kommer hem imorgon. Williams klass ska till Lilltorpet då och naturskolan, blir nog jättekul för dem.

Känns som ett ganska ointressant inlägg men tänkte skriva något i alla fall.

2 Comments

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.

Madeleine Stenberg

Orsakulla född (840211) boende i Falun. Mamma till William född (041003), i hemmet bor också mellanpudeltiken Skilla (190919). Jag älskar folkdräkt, finporslin och dalainspiration. Är glad, men reserverad och lugn men även harmonisk. Bloggen startade 2004 som en graviditets- och bebisdagbok. Idag är det så mycket mer!
Jobbar som examinerad specialpedagog, med lärarexamen & förskollärarexamen i grunden. Är utbildad FUR-doula, hjälpmamma och kursledare hos Amningshjälpen.

%d bloggare gillar detta: