Dark Mode Off / On
Tweenieåldern

Jag och William på ica maxi.

Drog till maxi för att se om dom hade dragkedjor till jackorna där det hade dom inte så blir en tur ner på stan och leta på sybutiken nere på stan, OM den finns kvar. Haha jag har fan noll koll vet att det legat en vid samma gata som systemet låg på förut. Så ska ner dit så får Björn skjutsa hem oss sen.

I alla fall på maxi köpte jag något med värsta skumma namnet så kan inte ens stava det var någon kycklinggegga inuti pressat mellan bröd typ. AS gott var det.
William tog en korv i baguette.

Min korvkille :).

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig hur din kommentardata bearbetas.

Madeleine Stenberg

Orsakulla född (840211) boende i Falun. Mamma till William född (041003), i hemmet bor också mellanpudeltiken Skilla (190919). Jag älskar folkdräkt, finporslin och dalainspiration. Är glad, men reserverad och lugn men även harmonisk. Bloggen startade 2004 som en graviditets- och bebisdagbok. Idag är det så mycket mer!
Jobbar som examinerad specialpedagog, med lärarexamen & förskollärarexamen i grunden. Är utbildad FUR-doula, hjälpmamma och kursledare hos Amningshjälpen.