Ska snart koppla upp mig på second life, fast ja det är väl egentligen inget spel som jag förstått det utom en värld på internet. Snackade med nån tyskkarl där för att prova. Men om en timme ska vi ses dom jag studerar med och diskutera second life sen kan jag lämna in en uppgift om detta, ska bli skönt känner jag. Får hoppas det blir godkänt bara.
Annars pratade jag med en mamma på Williams förskola idag, hennes barn ska tydligen också börja på samma skola som William vilket jag inte visste, ska bli RIKTIGT bra. Då vet jag ju att William känner någon i alla fall. Sen blir det nog bra också då jag gillar skolan också.
Annars, jag har väl inte så himla mycket att berätta. Sitter och tråkar och känner mig rätt jag vet inte ordet, i nått slags ekande vakuum, känt mig så sen i höstas vill att det bara ska gå bort nu. Orkar inte känna så här. MEN det kanske blir förändring vem vet.