Jag funderar på att ha en liten tävling. Det är så här jag har fått två stycken flux tandskölj jag fått som gratisprover. Eftersom jag redan testat flux innan både till mig och sonen så tänkte jag att då kunde jag kanske lotta ut dom till er? Det är två stycken 50 ML flaskor med Flux florskölj. En för barn (junior) med fruit mint smak och en vuxen Cool mint.
Junior är från 6 – 12 år.
Vuxen från 12 och uppåt.
Sonen gillar flux. Han använder junior och har nu gjort i cirka ett år. Han var alltså fyra år när han började prova flux och det funkade jätte bra för honom att förstå att han skulle gurgla och inte svälja.
Min fråga är nu. Är någon intresserad av en sån här tävling? I så fall skriv en kommentar. Är intresset tillräckligt stort så har jag en liten tävling här , ni har hela dagen på er att kommentera.
2009-11-07 @ 21:02:18
Tävlingar är alltid kul!
2009-11-07 @ 11:50:45
Absolut Trevlig dag// Pillan
2009-11-07 @ 11:33:07
Jaa, ha en tävling det hade varit kul =)